Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa 1,5 – 2,5 – 3,5 Üst Nasıl Oynanır

İddaa 1,5 - 2,5 - 3,5 Üst Nasıl Oynanırİddaa’da üst seçeneği ilk günden bu yana en çok oynanan iddaa seçeneklerinden biridir. İddaa oynayan herkesin mutlaka oynadığı üst seçeneğine yıllarda birçok ek seçenekler geldi. 1,5 üst, 2,5 üst, 3,5 üst gibi seçenekleri bulunan üst’e bir ilk yarı üst seçenekleri de eklendi.

İddaa kuponunda üst oynayabilmek için, maç kodunu girdikten sonra İY ve MS kolonlarının altında bulunan ‘’Ü’’ kutusunu işaretlemeniz yeterli olacaktır. İlk yarı ve Maç sonucuna ayrı üst oynama şansınız bulunmadığından dolayı, İY veya MS kolonundan birini işaretlemeniz gerekiyor. Aksi takdirde kolon geçersiz olacaktır.

İddaa Üst Nasıl Oynanır? Resimli Anlatımlı

İddaa’da üst oynayabilmek için aşağıdaki iddaa kuponu resminde görüldüğü gibi işaretleme yapılması gerekmektedir. Farklı yapılan işaretlemelerde kupon veya kolon geçersiz sayılacağından dolayı aşağıdaki işaretlemenin aynısını yapmanı gerekmektedir.

İddaa 2,5 Üst Nasıl Oynanır?

İddaa kuponun 2,5 üst oynayabilmek için maç kodunu girdikten sonra, MS kolonunda bulunan ‘’Ü’’ kutusunu işaretlemeniz gerekmektedir. Yanlış işaretlemelerde kolon geçersiz sayılacaktır. Ayrıca bazı maçlara 2,5 üst seçeneği açılmayabilir bunu da iddaa programından önceden kontrol etmeniz gerekiyor.

İddaa 3,5 Üst Nasıl Oynanır?

İddaa’da son olarak gelen 3,5 üst seçeneği iddaa sitelerinde oynamak için işaretleme yapmak yeterlidir. Ancak iddaa kuponunda 3,5 üst oynamak için maç kodunu girdikten sonra ‘’Ü’’ kutusunu işaretleyip ayrıca 4-6 gol seçeneğini de işaretlemeniz gerekmektedir. Sadece 4-6 gol ve Ü kutusunu işaretlerseniz işaretlediğiniz seçeneği kabul edeceğinden dolayı işaretlemenizi yaptıktan sonra kontrol etmenizde yarar var. Daha sonra ki zamanlarda iddaa kuponları değiştirilerek 3,5 üst seçeneği koyulacaktır.

BeğenmedimBeğendim (Henüz Değerlendirme Yok)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat