Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa Hakkında ki Şikayetler

İddaa oyunlarından memnun olan kullanıcı sayısı kadar şikayetçi olan kişilerde elbette ki vardır. Bunlar genelde oranlardan, kupona yazılan maç sayısından veya başka şeylerden şikayetçi olan kişilerdir. Genelde şikayet fazla değildir, ancak sonuçta ortada bir memnuniyetsizlik olduğundan dolayı bu tarz şikayetleri İddaa kurumu incelemeye alarak haklı gördüğü yerde istekleri yerine getirmektedir. Tabii ki bir çok kişide gereksiz şikayette bulunduğundan dolayı bunların hepsi göz ardı edilmektedir. Sadece bu iş için bir birim kurmuş olan İddaa kurumunda bir şikayet hattı oluşturulmuş dileyen kişiler email, telefon veya faks yolu ile bu birime ulaşabilmektedirler. Tabii ki sadece müşterilerin şikayetleri için değil bayilerin şikayetleri içinde hizmet veren bu birim hafta içi mesai saatlerinde, hafta sonu ise saat 15:30′ a kadar hizmet vermektedir.

İddaa Hakkında Şikayet Var

Kurumdan hep memnun olunacak diye bir şart yoktur, sonuçta herkesi memnun etmek kolay bir iş değildir. Bu yüzden ne kadar işi iyi yaparsanız yapın mutlaka memnun olmayan insanlar her zaman olacaktır. İşte bu yüzden yinede işi dikkatli ve düzgün yapmanızda her zaman fayda vardır. İddaa kurumu hakkındaki şikayetleri de kurumun açmış olduğu şikayet var sayfasından görebilir ve insanlar en çok neyden şikayetçiler öğrenebilirsiniz. Belki sizinde bir şikayetiniz vardır, sizde bu sayfadan sorununuzu dile getirebilir ve çözümü için takip edebilirsiniz. Sorununuzu bildirmek çözümü için bir adımdır. Mutlaka bildiriniz ki ortada bir yanlışlık var ise bir an önce düzeltilsin. Eğer şikayetiniz haklı bulunursa mutlaka ki çözüme kavuşacaktır, sizin gibi aynı sorundan madur ve şikayetçi olan kişilere de bir çözüm bulmuş olacaksınız.

İddaa Şikayet Hattı Numarası

İddaa oyunları veya bayileri hakkında ki her türlü soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi bildirebileceğiniz birkaç yöntem bulunmaktadır. Bunlar; emal, telefon, faks veya bunun için hazırlanmış olan şikayet sayfası üzerinden olabilir. Bu iletişim kanallarından birisi olan telefon yolunu hemen hemen bir çok kişi kullanmaktadır. Fakat bilmeyenler için iletişim, bilgi ve şikayet hattının numarası  ” 444 86 86 ” olduğunu belirtelim. Hafta içi mesai saatlerinde sorunlarınızı ve önerilerinize daha kolay çözüm bulabileceğiniz bu numaradan günün her saati, haftanın her günü ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem veren ve uyarı, öneri, şikayetleri dikkate alan İddaa kurumu sizin önerilerinizi de dikkate alarak inceleyecektir. Bu yüzden aramaktan çekinmemenizi öneririz.

Kaçak İddaa Şikayet Hattı Nedir

Kaçak İddaa şikayet hattı diye bir şeyin olduğunu bir çok kişi bilmemektedir. Bu birim bayi haricinde birisinin farklı yollarla İddaa oyunlarını oynatması veya aracılık yapmasını önlemek için kurulmuş bir birimdir. Genelde ülkemizde kaçak bayii bulunmamaktadır. Ancak bu birim 7 / 24 hizmet vermektedir. Her türlü sorunlarınızı bu birim ile paylaşabilir ve çözüm arayışına girebilirsiniz. Bu yüzden bu birim sizlerin hizmetindedir. Bu birim aslında bayiliği elinden alınan ve bir şekilde İddaa oynatmaya devam eden bayileri şikayet için kurulmuştur. Bu yüzden sadece bu tarz olaylarda iletişime geçmelisiniz. Ya da sizi bir şekilde dolandıran bayileri de şikayet ederek sorununuzu dile getirebilirsiniz. Her türlü kupon, oran, maç veya diğer sorunlarınız için şikayet hattını kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

BeğenmedimBeğendim (Henüz Değerlendirme Yok)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat