Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa İkramiye Nereden ve Nasıl Alınır

Eğer yaptığınız kupon tuttuysa belirli bir miktara kadar istediğiniz İddaa bayilerinden temin edebilirsiniz. Eğer belirli bir miktarın üzerinde ise bunu anlaşmalı bankalardan almanız gerekiyor. Bazı durumlarda bankalarda ikramiyeyi ödeyecek tutar olmadığı zaman sizi ana şubeye yönlendirebilmektedir. Tabi ki bu şartlar bayilerden yaptığınız kuponlar için geçerlidir. Eğer internetten İddaa yaptıysanız bu parayı sadece internet sitesinden alabilirsiniz. Büyük ikramiyeyi de düşük ikramiyeyi de sizin banka hesabınıza havale geçeceklerdir.  İddaa oynadığınız siteye de bağlı olmakla beraber İddaa ‘dan en fazla kazana bileceğiniz miktar 500.000 TL’dir.  İddaa oranları buna göre hesaplanmaktadır İddaa ‘dan tek kuponda beş yüz bin Türk Lirasından büyük bir tutar kazanamazsınız.

İddaa İkramiye Nereden ve Nasıl Alınır?
İddaa ikramiyelerinizi 1500 TL’ye kadar bayilerden kolay bir biçimde temin edebilirsiniz. Fakat 1500 TL’nin üzerinde bir İddaa kuponunuz var ise bunu İddaa ‘nın anlaşmalı olduğu bankalardan temin etmeniz gerekmektedir.  İddaa kuponu tutturduğunuz sadece yaptığınız kuponu bayilere götürmeniz yeterlidir. Bunun haricinde sizden başka bir şey istenmemektedir. Fakat 1500 TL üzerinde bir ikramiye kazandığınız zaman bankadan çekeceğiniz için banka sizden kimlik isteyebilmektedir.  İddaa kazandığınız zaman nereden ve nasıl alınacağını sizlere detaylı bir şekilde anlattık eğer internet üzerinden yapıyorsanız hiçbir şekilde bayilerden ve bankalardan alamazsınız sadece kupon yaptığınız internet sitesi sizin hesabınıza ücreti yatırmaktadır.

 İddaa Büyük İkramiye Nereden Alabiliriz?
                İddaa üzerinden bayilerden kupon yaparak büyük ikramiye kazandığınız zaman İddaa ‘nın anlaşmış olduğu bankalardan paranızı tahsis edebilirsiniz. Türkiye İş bankası, Ziraat Bankası, Garanti bankası gibi özel ve devlet bankaları üzerinden paranızı alabilirsiniz. Bazı durumlarda bankaların kasalarında yeteri kadar miktar olmadığı zaman sizi başka bir şubeye yönlendirmektedir. Fakat bunun haricinde herhangi bir bekleme süresi yoktur. Paranızı aldığınız zaman belirli bir miktar vergi kesileceğini unutmayınız. Bunun bankada hesaplayarak sizin adınıza devlete vergi olarak ödenmektedir. Cebinizden bir kuruş harcamanıza gerek kalmadan ikramiyenizi çekebilirsiniz.

Daha öncede belirttiğimiz gibi bayilerden sadece 1500 TL’ye kadar ikramiyeleri tahsis edebiliyorsunuz. Büyük miktarları anlaşmaları bankalar haricinde her hangi bir  yerden tahsis edemezsiniz lütfen buna oldukça dikkat ediniz yoksa elinizdeki tutmuş İddaa kuponunu kaptırabilirsiniz.

BeğenmedimBeğendim (Henüz Değerlendirme Yok)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat