Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa İle Nasıl İletişim Kurabilirim

İddaa firması spor toto kurumuna bağlı bir kurumdur. Dilerseniz iletişim kurabilmek için spor toto kurumunun e – mail adresi, telefon, faks numarası veya da normal posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ancak direk İddaa Kurumu ile de iletişime geçebilirsiniz, diğer türlü ulaşmanız daha zor ve daha teferruatlı olabilir. Sürekli aktarma yapılmasını istemiyorsanız İddaa iletişim hattına direk olarak bağlanmanız daha mantıklı bir iletişim yoludur. Bu sayede sorununuzu en kısa, en kolay ve en hızlı yoldan çözüme kavuşturabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde sorununuza daha kolay çözüm bulabilirsiniz, ancak mesai saatleri haricinde yine iletişim kurabilirsiniz, ancak çözümü ilk mesai gününü bulabilir.

İddaa İletişim Telefon Numarası

İddaa iletişim telefon numarası 444 86 86 dır. Bu numarayı dilerseniz cep telefonundan dilerseniz sabit telefondan arayarak her türlü destek alabilir veya şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Bu iletişim numarasından haftanın yedi günü günün yirmi dört saati firmaya ulaşabilirsiniz. İstek ve şikayetlerinizi bildirerek çözüm arayışına gidebilirsiniz. Her zaman için müşteri güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutan bu kurum müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilmek adına hep müşteri şikayet ve önerilerini dikkate alarak çalışmaktadır. Bu sayede hem kurum hem de müşteri memnuniyeti artmaktadır. Bu numarayı ararken başına herhangi bir alan kodu koymanıza gerek yoktur, direk olarak 444 86 86 yı çevirmeniz yeterli olacaktır.

İddaa İletişim Adresi Nedir?

İddaa iletişim adresi olarak spor toto daire başkanlığını ziyaret edebilirsiniz. Spor Toto kurumunun adresi; ” Büyük Esat Mahallesi Koza Sokak No: 34 Çankaya – Ankara ” şenlindedir. Sorunlarınızın çözümü ve önerileriniz için ancak telefon veya faks yolunu kullanmanızı tavsiye ederiz. Telefon numarası ; +90 312 408 20 00, faks numarası ise ; +90 312 408 20 29′ dur. Dilerseniz de [email protected] adresinden e-mail atarak ta iletişim kurabilirsiniz. Kuruma bu iletişim kanallarını kullanarak hemen hemen her an ulaşmanız mümkün olacaktır. Tabii ki, Spor Toto Oyunları Danışma Hattı: 444 86 86 numaralı telefondan ise mesai saatleri haricinde de ulaşabilirsiniz.

İddaa Bayii İletişim Hattı

İddaa bayii iletişim hattı denilince akla gelen ilk numara spor toto destek hattı oluyor. Ancak Spor Toto’ nun farklı bir sabit numarası bulunmakta ve dilerseniz bu numara üzerinden bayiler iletişime geçebilmektedirler. Tabii son dönemde spor toto İddaa bayileri için özel bir danışma merkezi kurmuş ve bu danışma merkezi bayilere 7 gün 24 saat destek vermek için çalışmaktadır. Eğer bunların haricinde farklı bir sorun için spor toto dairesine ulaşmanız gerekiyor ise o zaman 03124082000 numaralı telefonu arayarak görüşmenizi yapabilirsiniz. Hemen her an yetkili bir kişiye ulaşabilmeniz mümkündür, ancak sadece mesai saatleri içerisinde yetkili bir kişi ile görüşme yapabilirsiniz. İddaa bayii iletişim hattı ile iletişime geçmek isteyen kişiler sadece bayilerin olması gerekmektedir.

İddaa İletişim Hatası Nedir?

Eğer herhangi bir zamanda bayi iletişim kanal veya spor toto daire başkanlığı iletişim birimine ulaşamadığınızda e-mail yolunu deneyebilirsiniz. Genelde e-mail ile gelen sorular, şikayet ve öneriler 24 saat ile 48 saat içerisinde çözümlendirilmektedir. İddaa’ ya faks göndermeye çalışan bir çok kişi iletişim hatası almaktadırlar, bu hata genellikle santrallerin yoğunluğundan veya faks makinesinden kaynaklanan arızalardan oluşmaktadır. Bu tarz durumlarda arızayı telefon yada mail yolu ile bildirebilirsiniz. Hiçbir zaman sorunlarınızın yanıtsız bırakılmayacağını bilmelisiniz. Bu tarz durumlar çok özen gösteren spor toto dairesi müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

BeğenmedimBeğendim (Henüz Değerlendirme Yok)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat