Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa Kağıdı Nasıl Doldurulur

İddaa programında yer alan maçların kodlarını ve iddaa seçeneklerini girerek, iddaa bayilerinde bulunan iddaa makinelerinde kupon oluşturmamıza yarayan kağıda iddaa kağıdı denir.

İddaa bayileri üzerinden iddaa oynamak için iddaa kağıdı doldurmanız gerekmektedir. Elektronik iddaa bayilerinde ise internet üzerinden kupon yaptığınız için kupon oluşturmanız için iddaa kağıdına ihtiyacınız yoktur.

İddaa Kağıdı Nasıl Doldurulur?

İddaa kağıdını doldurmak için iddaa programında yer alan maçların sol kısmında yer alan maç kodu girilir. Maç kodu girildikten sonra hangi iddaa seçeneği oynanmak istiyorsan yine iddaa programında yer alan açılmış iddaa seçenekleri kontrol edilerek iddaa kağıdının sağ kısmında ki kutucuklara işaretleme yapılarak iddaa kağıdını doldurabilirsiniz.

İddaa kağıdını doldurduktan sonra alt kısımda yer alan kaç misli oynayacağınız ve sistem oynayacaksanız kaç sistem oynamak istiyorsanız gereken alanları işaretledikten sonra, iddaa kağıdını iddaa bayilerinde ki iddaa makinelerinden geçirerek iddaa kuponlarınızı oluşturabilirsiniz.

İddaa Kağıdında Sistem Nasıl Oynanır?

İddaa kağıdında sistem oynayabilmek için iddaa kağıdının alt kısmında bulunan sistem kolonların yer alan sistem kutucuklarından oynamak istediğiniz sistem türünü işaretleyerek oynayabilirsiniz.

En çok oynan sistem türlerinden örnek verecek olursak, Sistem 4-5 oynamak istiyorsanız, sistem kolonunda yer alan 4 ve 5 yazan kutucukları doldurmanız yeterli olacaktır. Sistem 4-5 oynamanın iddaa kupon bedeli 6 TL’dir. Ayrıca misli yapacaksanız misli oynayacağınız miktar 6 ile çarpılacaktır. Farklı sistemlerde farklı ücretler söz konusudur.

İddaa Kağıdı Doldurma Resimli Anlatım

Aşağıda görülen iddaa kağıdı resminde ne şekilde işaretleme yapılarak doldurulması gerektiği ayrıntılı bir şekilde görülmektedir. Görüldüğü gibi maç kodu ve iddaa seçeneklerinden biri seçilerek alt kısımdan misli miktarı belirlenerek iddaa kağıdı doldurmaktadır. Sistem oynamak isterseniz ayrıca sistem kolonundan işaretleme yapabilirsiniz.

İddaa Kağıdı Yırtılırsa Ne Yapılmalıdır?

İddaa oynadığınız kağıt yırtılırsa, yeni bir iddaa kağıdı doldurmanız gerekiyor. İddaa kağıdının herhangi bir geçerliliği yoktur. İddaa kuponu görevi görmez, iddaa kuponu oluşturmak için kullanılır. Bu neden iddaa kağıdının herhangi bir hasar alması ve yırtılması önemli değildir. Yeni bir iddaa kağıdı doldurularak telafi edilebilir.

BeğenmedimBeğendim (Henüz Değerlendirme Yok)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat