Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa Kazanma Taktikleri

İddaa’dan para kazanabilmeniz için iddaa programında yer alan maçlardan bir iddaa kuponu oluşturmanız ve bu iddaa kuponun da bulunan maçların tutması gerekmektedir. İddaa ile kazanabilmek için birçok iddaa seçeneği, taktiği ve yöntemi bulunmaktadır. Bu taktik ve yöntemleri uygulayarak iddaa ile kazanabilirsiniz.

İddaa Kazanma Taktikleri

İddaa’da kazanabilmek için öncelikle iyi bir maç analizcisi olmanız gerekiyor. Yani iddaa bülteninde yer alan maçlara tamamen veya en azından bazı liglerde ki takımlar hakkında bilgi birikiminiz olması gerekiyor. Ayrıca iddaa da kazanabilmek için güncel olayları da takip etmelisiniz. Takımların cezalı ve sakat oyuncuları, transfer durumları gibi bilgiler iddaa’da kazanabilmek için çok önemli bilgilerdir.

Ayrıca takımların geçmiş performanslarını da iyi bilmek gerekiyor. Maç yapacak takımların kendi aralarında ve diğer takımlar ile yaptıkları maçların sonuçları. Çok fazla kırmızı kart yiyen bir takım olup olmadığı gibi bilgiler iddaa kazanmak için çok önemli bilgilerdir.

İddaa Kazanma Formülleri

İddaa’da kazanabilmek için sabit bir formül yoktur.  Kazanabilmek için iyi bir takipçi ve analizci olmak gerekiyor. Neyi takip edeceğinize gelince, Tüm takımları takip etmeniz pek mümkün değildir. En iyisi en çok takip ettiğiniz liglerden 1 veya birkaç tanesini seçerek bu alanda iddaa oynarsanız, bir süre sonra bu lig ve takımlar üzerinde uzmanlaşarak, çok daha etkili tahminler yapmaya başlayacaksınız.

İddaa Kazanma Yolları

İddaa ile kazanabilmek için birçok yol bulunuyor. İlk kurulduğundan çok fazla iddaa seçeneğine yer verilmeyen iddaa’da artık hem birçok spor türünde maçlar, hem de geniş iddaa seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca sürekli tek maçtan yatıyorum diye yakınanlar için sistemli iddaa kuponu yapmaları önerilmektedir. Sistemli iddaa kuponları özellikle yüksek oranlı ve riskli maçlar oynayan kişiler büyük kazanç kapısıdır.

İddaa Kazanmak Teknikleri Kitabı

İddaa hakkında bazıları bilgi birikimlerini paylaşmak için kitap bile yazdılar. Bu kitapların birçoğu internette ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. İddaa kitabı aramalarında bulabileceğiniz bu kitaplarda uzun yılların tecrübeleri paylaşılmakta ve bazı iddaa taktiklerine yer verilmektedir. Ayrıca bazı iddaa taktik kitapları Play Store üzerinden de paylaşılmaktadır.

BeğenmedimBeğendim (Henüz Değerlendirme Yok)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat