Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa Kupon – Bilet Sorgulama

İddaa kuponlarını, bayilerden sorgulatabileceğiniz gibi resmi internet sitesinde sorgulama şansınız bulunuyor. İddaa kuponunuzda ki maçların tamamı bittikten sonra iddaa resmi sitesinde bulunan bilet sorgulama bölümünden kuponun en alt kısmında bulunan Barkod numarasını istenen şekilde girdiğinizde kuponunuzun tutup, tutmadığını sorgulayabilirsiniz.

Sistemli İddaa Kuponu Sorgulama

Sistemli iddaa kuponlarında oynana sisteme göre kuponun tutmadığı değişebilmektedir. Bu yüzden sistem tablosunun ne demek olduğunu bilmiyor ve sistem hesabını yapamıyorsanız sistemli iddaa kuponunuzun tutup, tutmadığını iddaa’nın bilet sorgulama kısmından yapabilirsiniz.

Mobil İddaa Kuponu Sorgulama

İddaa kuponlarınızı mobil cihazlarınız yardımıyla da bayilere gitmeden sorgulayabilirsiniz. Bunun için iddaa’nın resmi sitesinden bilet sorgulama bölümünü kullanabilirsiniz. Ayrıca iddaa kupon sorgulama için bir mobil uygulamada yaptı. Bu mobil uygulamayı kullanarak da kuponunuzda yer alan maçlar sonuçlandıktan sonra kupon sorgulama işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

İddaa Sorgulama 7 Haneli

İddaa Sorgulama sayfasına giriş yaptığınızda sizden 7 hane değil, iddaa kuponunuzun alt kısmında yer alan 35 haneli Barkod numarasının ilk 30 hanesini girmeniz istenecektir. Kuponunuzda yer alan 30 haneli Barkod numarasını girerek kuponunuzu sorgulayabilirsiniz.

İddaa Kupon Sorgulama Mobil APK İndir

İddaa yaptığınız kuponlarınızı sorgulayabilmeniz için bir mobil uygulaması da bulunmaktadır. Bu mobil uygulamayı Google Play Store’dan indirerek kullanabilirsiniz. Bu mobil uygulama sadece kupon sorgulama amacıyla yapılmış olup, kuponlarınızda ki Barkod numaraları ile hızlı bir şekilde iddaa kuponlarınızı sorgulamanıza yarar. Her iddaa oyuncusunun bu mobil uygulamayı hazırda bulundurması tavsiye olunur.

BeğenmedimBeğendim (Henüz Değerlendirme Yok)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat