Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa Nasıl Kazanılır

İddaa kazanmak için iyi bir analiz ve iyi bir tahminci olmak gerekir. Bunun için belirli bilgi birikimine de ihtiyacınız var. Hiç spor ile ilgilenmeyen birinin iddaa’da başarılı olması çok zor olacaktır. Ayrıca iddaa oynamaya yeni başlayanlarında öncelikle uzun zamandır iddaa tahmini ve maç yorumları yapan kişileri takip etmesi tavsiye olunur. Bu şekilde kısa sürede tecrübe kazanarak iddaa’dan para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İddaa Kuponu Nasıl Yazılır?

İddaa bayilerinde oynamak istediğiniz maçlar için bir iddaa kağıdı doldurarak iddaa makinesine okutmanız gerekmektedir. Bu iddaa kağıdına iddaa programında yer alan maçlardan hangisi oynamak istiyorsanız maç kodlarını girip, sağ kolonuna da iddaa seçeneklerini işaretledikten sonra alt kısımda kaç misli oynamak istiyorsanız o kutucuğu işaretleyip, sistem oynamak istiyorsanız sistem kutularından hangilerini oynamak istiyorsanız belirledikten sonra iddaa kağıdınızı, makinede okutarak iddaa kuponunuzu oluşturabilirsiniz.

İddaa Kuponu Nasıl Oynanır? Resimli Anlatımlı

İddaa kuponunun ne şekilde doldurularak oynanması gerektiği aşağıdaki resimde ayrıntılı bir şekilde gösterilmiştir. Resimde gördüğünüz şekilde maç kodlarını ve iddaa seçeneklerini girdikten sonra, misli veya sistem seçeneklerini kullanarak iddaa kuponlarınızı oynayabilirsiniz.

İddaa Kuponunda Maçlar Nasıl Kodlanır?

İddaa kuponlarında her maçın bir kodu bulunmaktadır. Bu maç kodları iddaa tarafından belirlenmekte olup, her Salı ve Cuma günleri yayınlanan iddaa programlarında bulunmaktadır.  İddaa programında yer alan maçların sol kısmında yazan maç kodlarını, iddaa kağıdına yukarıdan aşağıya doğru sırayla kodlamanız gerekiyor. Örnek verecek olursak, 145 numaralı maçı yukarıdan aşağıya doğru 1, 4 ve 5 şeklinde kodlamanız yeterli olacaktır. Ardında sağ sütundan maç sonucunu veya farklı bir iddaa seçeneğini işaretleyerek iddaa maç kodlama işleminizi yapabilirsiniz.

BeğenmedimBeğendim (Henüz Değerlendirme Yok)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat