Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa NBA Maçları

İddaa’da eskiden sadece futbol maçları yer alırken daha sonraki zamanlarda basketbol maçlarına da yer verilmeye başlandı. Şuan da iddaa’da NBA’de yer alan neredeyse tüm maçlara bahis yapabilme imkanı bulunmaktadır. İddaa’da NBA maçlarına sonuç oynayabileceğiniz gibi alt / üst oynama şansınız da bulunuyor.

İddaa NBA Maç Yorumları

NBA basketbol maçları için yorum yapmakta olan birçok site, gazete, forum ve facebook sayfası bulunmaktadır. Bunlardan herhangi biri takip ederek NBA maçları hakkında yorumlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca NBA maçlarını analiz edebilmek için puan durumları ve aralarındaki maçlar gibi analiz araçları da sunulmaktadır.

Elektronik iddaa bayilerinde de maçlar hakkında üyeler ve yazarlar tarafından yapılmış yüzlerce yorum bulmanız mümkündür. Ayrıca mackolik gibi büyük sitelerde de yüzlerce üye tarafından sürekli iddaa NBA maçları hakkında yorumlar yapılmaktadır.

İddaa NBA Basketbol Tahminleri

NBA tahminleri için iddaa’nın elektronik bayilerinde ki yazarların hazır kupon ve tahminlerini takip edebilirsiniz. Ayrıca spor gazetelerinde ek olarak verilen iddaa tahminleri sayfalarında da sıklıkla NBA maçları için tahminler yapılmaktadır. Bunun dışında forumlarda ve iddaa tahminleri için oluşturulmuş facebook sayfalarında da birçok NBA maç tahmini yapılmaktadır.

İddaa NBA Maç Sonuçları

NBA maç sonuçlarını öğrenebilmeniz için mackolik, sahadan gibi birçok maç sonucu sitesi bulunmaktadır. Ayrıca iddaa resmi sitesinde, ‘’Maç Sonuçları’’ bölümüne girerek, burada yer alan basketbol bölümünde sonuçlanmış tüm NBA maçlarını görebilir ve tutan iddaa seçeneklerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

BeğenmedimBeğendim (Henüz Değerlendirme Yok)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat