Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa Ödeme Yöntemleri Neler

İddaa ödeme yöntemleri değişkenlik gösterebilmektedir. İddaa bayilerinden oynadığınız zaman belirli bir miktara kadar bayilerden paranızı alabilirsiniz. Eğer iddaa bayiinin ödeyebileceğinden daha büyük bir ikramiye kazandıysanız bu parayı iddaanın anlaşmalı olduğu bankalardan kuponunuz ile giderek temin edebilirsiniz. Bankalardan paranızı anında alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey kuponunuz ile Garanti Bankası veya Ziraat Bankasına giderek ödemenizi alabilirsiniz. Eğer bayilerden değil internet sitesinden iddaa oynadıysanız sitenin ödeme yöntemlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat resmi ve yasal iddaa siteleri banka havalesi ile ödemelerinizi geçmektedir.

İddaa Ödeme Vergi Kesintisi Ne Kadar?


İddaa kuponlarınızın 3.371 TL’sine kadar sizden her hangi bir şekilde vergi kesintisi almamaktadır. Bu tutarın üzerinde bir ikramiye kazandığınız zaman %10 civarında sizden stopaj vergisi alınmaktadır. Bu tutar kazandığınız ikramiyenin içerisinde kesilmektedir. 01.01.2014 tarihinden bu yana iddaa yeni alt limitini açıkladı açıklanan rakam 3371 TL olarak belirlendi. Bu tutarın altındaki hiçbir ikramiyeden stopaj vergisi alınmamaktadır. Bu tutarın üzerinde kazanılan tutarları bayilerden alamazsınız ve bankalar üzerinden otomatik olarak vergi kesintisi yapılarak ikramiyeniz size teslim edilmektedir.

İddaa Ödeme Üst Limiti Ne Kadar Oldu?

İddaa üzerinden en yüksek 500.000 TL kazanabilirsiniz. İddaa’nın vermiş olduğu oranlar doğrultusunda en yüksek beş yüz bin TL ikramiye kazanabilirsiniz. İddaa açıkladığı rakamlar doğrultusunda en üst limiti bu şekilde belirlemiştir. Fakat aynı kupona iki kez oynayabilirsiniz. Daha önceki örneğinde olduğu gibi bir iddaa oynayan bir kişi iki tane kupona aynı maçları yazarak toplam 1.000.000 TL’ye yakın bir miktar kazanmayı başarmıştır. Sizde bu şekilde yaparak çok büyük ikramiyeler kazanabilirsiniz.

İddaa Ödeme Koşulları Neler?

İddaa ödeme koşulları çok fazla yoktur. Sadece 18 yaşınızı doldurmanız yeterli olacaktır. Eğer 18 yaşınızdan küçük iseniz kazandığınız kuponun ikramiyesini alamazsınız. Bunun için 18 yaşınızı doldurmadıysanız kesinlikle iddaa oynamamanızı tavsiye ediyoruz. Zaten bayilerde ve sitelerde yasal oynama sınırı +18’dir. Bunun haricinde iddaanın bir ödeme koşulu bulunmamaktadır. Kuponunuz ile istediğiniz bayiden veya anlaşmalı bankalar üzerinden çok kolay bir şekilde kazandığınız ikramiyeyi temin edebilirsiniz.

İddaa Ödeme Yapmıyor Mu?

İddaa ödemelerini her zaman yapmaktadır. Ödeme yapmıyor gibi bir şey kesinlikle bulunmamaktadır. Kuponunuz yırtılırsa veya barkot numarası okunmuyorsa iddaa sizin ödemenizi yapmayabilir. Fakat kuponunuzu yatırdıysanız ve kuponu tutturduysanız kesinlikle kuponunuzu parasını tahsis edebilirsiniz. Sahte kupon veya yırtılmış tahrip edilmiş kuponları İddaa kabul etmemektedir bu tarz girişimde bulunan kişilerin kuponlarının ücretleri ödenmemektedir. Ayrıca sahte iddaa kuponu ile ödeme almaya çalışmak bir dolandırıcılık suçudur. Bunun için bu tarz işlemlerden kesinlikle kaçınınız.

BeğenmedimBeğendim (Henüz Değerlendirme Yok)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat