Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa Oran Şikesi Nedir

İddaa’da bazı maçlara verilen oranları şikeli olduğu yıllardan beri konuşulmaktadır. Her ne kadar kesin bir kanıt olmasa da bazı maçlara verilen oranlardan o maçta gelecek bazı iddaa seçeneklerini tahmin edebilirsiniz. Bazı iddaa seçeneklerine çok anlamsız ve çelişkili oranlar verilebiliyor. Bende uzun zamandır bu şikeli oranları takip etmekteyim.

İddaa Şikeli Oranlar

İddaa’da şikeli oranlar genellikle diğer iddaa seçeneklerine verilen oranlar ve benzer iddaa maçları ile karşılaştırılarak tespit edilmektedir. Mesela bir maçın +7 gol seçeneğine ve KG Var seçeneklerinde düşük oran verilmişse bu maç yüzde 90 2,5 üst bitmektedir. Bunun gibi oranlara bakılara birçok tahmin yapabilmek mümkündür.

İddaa 2018 Şikeli Oranlar

İddaa’da şikeli oranlar sürekli bulunmaktadır. Son yıllarda özellikle +7 gol seçeneğine yüklenen iddaa oyuncularının gözden kaçırdıkları şey, düşük oranlı +7 gol maçlarının üst bitme olasılığını görmemeleridir. Bu şekilde az ganyanı garanti maçları kaçırmaktadırlar.

İddaa Oran Şikesi Hesaplama

İddaa’da şikeli oranları hesaplayabilmek için diğer iddaa seçeneklerinin oranları ve iddaa programında yer alan diğer maçların oranlarını karşılaştırmanız gerekir. Gözünüze çelişkili görünen oranları analiz ederseniz, birçok şikeli maç oranı olduğunu göreceksiniz.

İddaa Oran Şikesi Nasıl Yapılır?

Oran şikesini birçok bahis şirketi gibi iddaa yapmaktadır. Bazı garanti iddaa seçeneklerini gözden uzak tutmak için bazı iddaa seçeneklerine verilen oranlarda şaşırtmaca yapılmasıyla oran şikesi yapılmaktadır. Yani oran şikesi denen şey satılık maç ile alakalı değildir. Tamamen tutması yüksek olan iddaa seçeneklerini gözden uzak tutmak ile ilgilidir.

BeğenmedimBeğendim (Henüz Değerlendirme Yok)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat