Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa Oynamanın Zararlar Nelerdir

İddaa bir kazanç kapısı olduğu kadar bazı kişiler içinde büyük zararlara neden olabilmektedir. Bu neden iddaa oynamayı bir alışkanlık haline getirmemeye çalışmamalısınız.

İddaa Oynamanın Zararlar Nelerdir?

İddaa oynamanın insanlar üzerinde yaptığı zararlar;

  1. İddaa Maddi Zararları: Uzun zaman iddaa oynayan kişilerin bazıları inadından dolayı büyük maddi kayıplara uğrayabilmektedir. Sonuçta iddaa oynamak para ile olmaktadır. Bu nedenle ailenizi ve yaşantınızı tehlikeye atacak miktarda para ile iddaa oynamanız sizi maddi olarak çöküntüye sürükleyebilir. Özellikle belirlediğiniz miktarın üzerinde bir kayıp yaşadığınızda, bir süre iddaa oynamayı bırakmalısınız. Çünkü kaybettiğinizi kurtarmak için iddaa oynayacağınızdan dolayı riskli maçlara iddaa yapacak ve kayıplarınız katlanarak büyüyecektir.
  2. İddaa Manevi ve Psikolojik Zararları: İddaa birçok kişi için hayatının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Ancak bu bir takıntı haline geldiğinde hem maddi, hem de manevi kayıplar yaşayabilirsiniz. Ayrıca büyük kayıplar yaşadığınızda psikolojik rahatsızlıklar yaşayabilmeniz de olasıdır. Bu nedenle iddaa oynamayı bir eğlenceden öte görmemeniz psikolojiniz açısından iyi olacaktır. Her ne kadar yasal bir kumar olsa da birçok kişi iddaa oynamayı abartmasından dolayı ailevi ve psikolojik sorunlar yaşamaktadırlar.

Kısacası iddaa oynamak bir eğlence ve keyiften öte gitmemesi gerekir. Bir kazanç kapısından öte bir zevk olarak görülmelidir. Asla ailenizin bütçesini sarsacak kadar parayı iddaa oynamaya ayırmayın.  Kaybettiğinizde, kaybettiklerinizi geri alma düşüncesini kesinlikle aklınıza sokmayın.

BeğenmedimBeğendim (+2 Oyunuz, 1 votes)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat