Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa Tahmin Programları

İddaa oynamak tahmin etmek üzerine kuruldur. İddaa programında yer alan maçlara, açılan iddaa seçeneklerinden herhangi birini seçerek tahmin yapılır. Maç sonucunda yapılan iddaa bu tahmine göre değerlendirilir.

İddaa tahminlerini kendiniz yapabileceğiniz gibi bunun için birçok tahmin sitesinden de yapılan iddaa tahminlerini takip ederek destek alabilirsiniz.

Düzenli olarak iddaa tahminleri yapılan birçok site bulunuyor. Bunların başında maç sonuç sitelerinden mackolik gelmekte burada her maçın altında yer alan forumlarda birçok yorum ve tahmin yapılıyor. Ayrıca her maç için ankette düzenleyen mackolik takip edilmesi gereken sitelerden diyebiliriz.

Ayrıca iddaa’nın sanal bayiliğini yapan sitelerde de düzenli olarak yazarlar ve kullanıcılar tarafından iddaa tahminleri yapılmakta ve maçlar hakkında öneriler verilmektedir.

İddaa Tahmin Programları

İddaa tahmini yapması için bazı kişiler programlar geliştirdiler. Bu programlar maçlar hakkında otomatik analiz yaparak tahminler vermektedir. Ancak biz bunları önermiyoruz. Çünkü programlar sadece istatistiksel tahminler yapıyorlar. Bu da iddaa tutturabilmek için yeterli değil. Maçların daha iyi incelenmesi ve günümüz koşullarının da dikkat alınması gerekiyor.

İddaa Analizi ve Tahminleri

İddaa tahmini yapabilmek için önce iddaa oynanacak olan maçları iyi bir analizden geçirmek gerekiyor. Uzun saatler çalıştığınız işinizden daha çok para kazanabileceğiniz iddaa için analiz yapmanın zaman kaybı olduğunu düşünmeyin. Sonuçta kafadan sallama kuponlar ile sadece para kaybedersiniz.

İyi bir iddaa analizi yapabilmek için, takımların puan durumları, aralarında ki ve diğer takımlar ile yaptıkları maçlar iyice incelenmeli. Ayrıca sakat ve cezalı oyuncuları olup olmadığı kontrol edilmelidir. Tüm bunlar incelendikten sonra iddaa tahmini yapmak zaten çok kolay olacaktır. Kendiliğinden maç hakkında tahmininiz kafanızda oluşacaktır.

İddaa Tahminleri ve Kuponları

İddaa tahminlerinin bir araya gelmesiyle iddaa kuponları oluşturulur. Ortalama olarak en az 3-4 maç yapılan iddaa kuponları, ilk yarı maç sonucu oynandığından en az 2 maç oynanarak da yapılabilmektedir. Ayrıca iddaa tahminleriniz riskli ise sistemli bir kupon yaparak iddaa kuponunuzun riskini minimize edebilirsiniz.

İddaa Forum Tahminleri

İddaa hakkında kurulmuş birçok forum bulunuyor. Ancak bu forumlar sürekli kapanıp açılması nedeniyle büyük forumların iddaa bölümlerini ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Özellikle mackolik forumları ve Donanımhaber forumlarını her iddaa oyuncusunun takip etmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu forumlarda yayınlanan tahminler sayesinde birçok kişi iddaa’dan büyük paralar kazanmaktadır. Ancak bu tahminleri kuponlarınızda kullanmadan önce kendinizde ufakta olsa bir analizden geçirmeniz de yarar var.

İddaa Basketbol Tahminleri

Basketbol maçları, iddaa programlarına sonradan girmesine rağmen birçok kişi tarafından takip edilmektedir. İddaa ile NBA dahil olmak üzere birçok basketbol takımı ve liginde bahisler yapabilmektesiniz.

Basketbol maçlarında oranlar genellikle 1.70 olarak verilmesi de, basketbol maçlarına iddaa oynayanların sayısını arttırmaktadır. Bu maçlara da bilyoner, mackolik, tuttur, Donanımhaber, fanatik gibi yerlerde tahminler ve maç yorumları yapılmaktadır.

BeğenmedimBeğendim (Henüz Değerlendirme Yok)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat