Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa Tahminleri

İddaa yaptığınız maçlara aynı zamanda tahminde yapmış olursunuz. Bazıları kafadan tahminler ile iddaa oynarken, bazıları da uzun analizler sonucunda tahminler yaparak iddaa oynamaktadırlar. Ayrıca iddaa tahmini yapamayan veya uzun iddaa analizleri yapmak için zamanı olmayan kişiler için birçok iddaa tahmini yapılmakta olan, forumlar, siteler, gazeteler, tv programları ve facebook sayfaları da bulunmaktadır.

Başkalarının yaptıkları iddaa tahminlerine göre iddaa oynayacaksanız. Dikkat etmeniz gereken şey ne kadar süreden beri iddaa tahmini yaptığı ve geçmişte yaptığı iddaa tahminlerinde başarı oranının ne kadar olduğu gibi birçok şeyi incelemenizi tavsiye ederim. Kimse her oynadığı maçı tutturacak diye bir şey yok. Ancak yinede iyi bir iddaa tahmincisinin oynadığı maçların en az %75’inin tutması gerekir.

İddaa Tahminleri Yapılan Forumlar

İddaa tahminleri için kurulmuş birçok özel forum bulunmaktadır. Ayrıca sözlük sitelerinde iddaa tahminleri yapan birçok kişi bulunuyor. Ben kullanıcı kitlesi yoğun ve bol yorum alan forumlarda paylaşılan iddaa tahminlerini tercih etmenizi öneririm.

Çünkü burada tahmin yapılan maçlara birçok kişi tarafından olumlu veya olumsuz birçok yorum yapılmaktadır. Bu nedenle büyük forumlarda ki iddaa tahminleri bölümlerini takip etmenizi tavsiye ediyorum.

Basketbol Maçları için İddaa Tahminleri

Basketbol maçları içinde tahmin yapılan birçok kişi bulunmaktadır. Bilyoner, Nesine, Tuttur gibi sitelerde bulunan yazarların paylaştığı basketbol tahminlerini takip etmenizi tavsiye ederim. Burada ki yazarların birçoğu yıllardır bu alanda tahmin yapmakta olduklarından dolayı yaptıkları tahminlerin tutma olasılığı yüksektir. Ayrıca bu sitelerde üyelerin de paylaştığı iddaa tahminleri ve basketbol maç yorumları bulunmaktadır.

Basketbol tahminleri için facebook ve forumlar gibi araçları da kullanabilirsiniz. Bunlarda birçok basketbol tahmini yapan ve bunlara yorumlar yapan kullanıcılar bulunmaktadır. Tahmin işi birikim ve tecrübe isteyen bir iş olmasından dolay ilk defa iddaa oynayan kişilerin kafadan sallama iddaa kuponları yapmak yerine uzman kişilerin iddaa tahminlerini takip etmeleri çok daha iyi olacaktır.

İddaa Tahminleri ve Hazır Kuponları

Yaptıkları iddaa tahminleri ile günlük hazır kuponlar sunan birçok site, forum ve facebook sayfası ve hatta mobil uygulamalar bulunmaktadır. Bunlarda birkaçını takip etseniz bile birçok iddaa tahmini ve hazır kupona ulaşabilirsiniz. Buralarda yayınlanan hazır kuponların içlerinden güvendiğiniz maçlardan birer tane seçerek çok güzel kuponlar oluşturabilirsiniz.

Ben bu şekilde birçok iddaa kuponu tutturmuş ve milyarlarca lira para kazanmış biri olarak mutlaka bu hazır kuponlar ve iddaa tahminlerini takip etmenizi öneriyorum.

 

Fanatik İddaa Tahminleri ve Maç Yorumları

Fanatik gazetesinde de hemen her gün iddaa da yer alan maçlar hakkında yorumlar yapılmakta ve iddaa tahminleri yapılmaktadır. Bu yapılan iddaa tahminlerini boş zamanlarınızda takip ederek, çok güzel iddaa kuponları oluşturabilirsiniz.

Fanatik uzun yıllardır spor konusunda Türkiye’de hemen herkesin bildiği ve bilgi birikimi yüksek yazarları olan bir spor gazetesi olmasından dolayı, burada yapılan iddaa tahminlerinin tutarlılığı da gayet yüksek oranlardadır.

Nesine İddaa Tahminleri

İddaa’nın en çok tercih edilen elektronik iddaa bayilerinden biri olan Nesine kullanıcıları tarafından birçok iddaa kuponu paylaşılmaktadır. Ayrıca Nesine’nin yazarları da hemen her gün iddaa maç tahminleri ve maç yorumları yapmaktadırlar.

Ayrınca yine nesine’de iddaa üzerinden oynana popüler maçları öğrenebilmenizde mümkün. Bu şekilde kimlerin hangi maçlara, hangi iddaa seçenekleri ile ne oranda bahis yaptığını ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Can Tango İddaa Tahminleri ve Hazır Kuponları

Can Tango, çok uzun yıllardır iddaa tahminleri yapan ve birçok kişinin yaptığı iddaa tahminlerini ve hazır kuponlarını takip ettiği bir kişidir. Can Tango’nun iddaa tahminlerini takip edebilmeniz için bilyoner’e üye olmanız yeterli olacaktır.

Burada Can Tango’nun iddaa tahminleri ve hazır kuponları sürekli güncel olarak uzun yıllardır yayınlamakta ve birçok kişi Can Tango tahminleri sayesinde çok sayıda iddaa kuponu tutturmuştur.

BeğenmedimBeğendim (Henüz Değerlendirme Yok)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat