Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa Taktikleri

İddaa oynarken aynı zaman bazı taktiklerde uygulanması gerekir. Tek kupon yerine birden fazla kuponda bazı kombinasyonlar yapılarak da iddaa’dan iyi paralara kazanılabilmektedir. Birbirine yakında iddaa seçeneklerine farklı kuponlarda yer verilerek yapılan bu taktikte en basit örnek KG var ve Üst seçenekleridir.  Birbirlerine yakın olan bu seçenekler ile çeşitlik kombinasyonlar ile kuponlar yapılabilir. Bu kuponların en azından 1 tanesi garanti olarak tutar. Diğerlerinin de tutma olasılığı %70 gibi orandadır.

İddaa Taktikleri Verilen Forumlar

İddaa taktikleri hakkında bilgi alabileceğiniz forumlar bulunuyor. İddaa forumları şeklinde arama yaptığınızda karşınızda birçok iddaa forumu çıkacaktır. Ama siz yine de büyük forumların iddaa bölümlerinde yer iddaa taktiklerini incelemelisiniz. Çünkü bu iddaa taktiklerine yapılan yorumların çokluğu ve deneyen kişilerin tecrübeleri de size yol gösterecektir.

İddaa Taktikleri Kitabı

İddaa taktikleri ile ilgili birçok makale ve yorum bulunmaktadır. Ayrıca bazı kişiler yıllardır denemeler yaptıkları iddaa taktiklerini bir araya toplayarak kitap haline getirmişler. Bu kitapları birçoğu ücretli, bazıları da ücretli olarak arama yaptığınızda bulunabilmektedir.

Ayrıca Google Play Store, Android Store, Apple Store gibi mobil uygulama mağazalarında da ulaşabileceğiniz iddaa taktikleri hakkında kitapları mutlaka okumalısınız.

İddaa Taktikleri 2018

2018 yılına gelindiğinde iddaa taktiklerinde herhangi bir değişiklik yoktur. İddaa seçeneklerinde çok fazla bir değişiklik olmadığı sürece taktiklerde de pek bir değişim olmaz. Güncel iddaa taktiklerini büyük forumlarda yapılan paylaşım ve yorumları okuyarak öğrenebilir. Ayrıca mobil mağazaları araştırarak bulabilirsiniz.

İddaa Taktikleri Tutmuyor

İddaa taktiklerinde yüzde yüz tutacak diye bir kural yoktur. Ancak sizin seçtiğiniz taktiğin tutmamasının nedeni o alanda bir değişim olmasından kaynaklanabilir. Güncel değişimler, iddaa seçeneklerinde olan değişimler gibi şeyler bazı iddaa taktiklerini geçersiz kılabilmektedir. Sonuçta iddaa’da bu konuda kendini sürekli geliştirmek zorundadır. Herkes kazanırsa iddaa kendisi iflas eder. Güncel iddaa taktiklerini sürekli takip etmeli ve iddaa seçenekleri ve iddaa ile ilgili değişiklikleri incelemeyi unutmamalısınız.

 

BeğenmedimBeğendim (Henüz Değerlendirme Yok)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat