Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa Tutturma Yöntemleri

İddaa oynadığınız her maçın tutacağını düşünerek oynanmaktadır. Ancak iyi analiz yapılmamış neredeyse tüm maçlarda tutma oranı %50’yi geçmez. Oynadığınız maç sayısına göre bu oran %1’lere kadar düşebilir.

Bu nedenle iddaa yapacağınız maçlara yazı tura atmak yerine, ayrıntılı bir inceleme yapmanız gerekiyor. Sonuçta bir işte asgari ücrete 1 ay çalışıyorsunuz. Ama çok daha kolay para kazanacağınız bir işin 5 dakikadan fazla zaman ayırmıyorsanız. İddaa’yı tuttursanız bile bir süre sonra çok daha fazlasını kaybedeceğinizden emin olabilirsiniz.

İddaa Kazanma Yöntemleri Nelerdir?

İddaa Tutturma Yöntemleriİddaa kazanabilmek için öncelikle iddaa tahmini ve maç yorumları yapmakta olan kişileri takip etmelisiniz. Özellikle uzun yılları maç yorumu yapan kişileri takip edebilirsiniz. Bu kişilerin kendi siteleri olanlar da var  bilyoner, nesine, tuttur gibi sitelerde yazanları da bulunmaktadır. Ayrıca forumlarda birçok tahmin ve maç yorumu yapan kişiler bulunuyor.

Bu kişileri bir süre takip ettikten sonra zaten kendiniz maç yorumu ve tahminler yapmaya başlayacak ve iddaa’dan büyük para kazanma yolunda ilerleyecekseniz.

İddaa Analiz Yöntemleri Nelerdir?

İddaa maçlarını analiz eden birçok kişi var. Ancak bunu sizde kolayca yapabilirsiniz. İddaa yapmak istediğiniz maçlarda ki takımların puan durumları, gol sayıları, sakat ve cezalı oyuncuları, geriye dönük yaptıkları maçlar gibi şeyleri incelemeniz gerekmektedir.

Bu şekilde yapacağınız analizler ile 4 maçlık bir kupon için 1 saat harcarsınız belki ama en azından iddaa kuponunuzun tutma şansı %90 olur.

İddaa Oynama Yöntemleri Nelerdir?

İddaa oynamak için Türkiye’de birçok iddaa bayisi bulunmaktadır. Burada yapacağınız iddaa kuponlarını tahsil etmeniz içinde aynı bayisine gitmeniz gerekmez. Herhangi bir iddaa bayisinden tutan kuponlarınızı tahsil edebilirsiniz.

Bir başka iddaa oynama yöntemi de elektronik iddaa bayileridir. Şuan için 6 tane olan bu elektronik iddaa bayilerinde de çok hızlı bir şekilde iddaa kuponlarınızı oluşturarak oynayabilirsiniz.

İddaa Sistem Yöntemleri Nelerdir?

İddaa’da farklı sistem yöntemleri bulunmaktadır. Bunlardan en çok oynananlar sistem 4-5, sistem 4-5-6, sistem 1, sistem 3-4-5 gibi yöntemlerdir. Ayrıca iddaa bayilerinde veya iddaa resmi sistesin de diğer sistem yöntemleri ve sistem tablosuna da bakarak iddaa yaptığınız maçlara uygun sistemli kuponlar oluşturabilirsiniz.

BeğenmedimBeğendim (+1 Oyunuz, 1 votes)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat