Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa Ücreti Ne Kadar Oldu

Yaklaşık olarak dört yıldan bu yana aynı fiyatı kullanan iddaa 2015 Ocak ayından itibaren fiyatlarında değişikliğe gitti. Yeni fiyat tarifsiyle beraber en düşük iddaa kuponu fiyatı 2 TL’den 3 TL’ye çıktı. Daha öncesinde uzun yıllardır fiyatlarını değiştirmeyen iddaa yakın zamanda fiyatlarını güncellemiştir. Son fiyat değişiminden sonra en düşük kuponlarınızı artık iki TL yerine üç TL ödeyerek yapabilirsiniz.  Spor Toto teşkilatı tarafından düzenlen yeni fiyatlar ocak ayından itibaren yürürlüğe girecektir.

iddaa ucreti ne kadar oldu 300x225 - İddaa Ücreti Ne Kadar Olduİddaa Ücreti Ne Kadar Oldu?

İddaa ücretleri güncel olarak Ocak 2015 tarihinde fiyatları değişmiştir artık iddaa’da en düşük kupon 3 TL olarak değiştirilmiştir.  İddaa 2004 yılında 0,50 kuruş ile başladı daha sonra halk tarafından kısa sürede benimsenen iddaa çok fazla rağbet görmeye başladı 2005 yılında fiyatına %100 zam yapılarak en düşük kupon fiyatı 1 TL oldu.  Bu fiyat değişiminden beş yıl sonra 2010 yılında fiyatına %100 zam yaparak güncel iddaa fiyatını 2 TL’ye çıkardı. Spor Toto teşkilatı aldığı son kararla yine 5 yıl sonra 1 TL zam yapılarak en düşük fiyatını 3 TL’ye kadar çıkarttı.

İddaa bayilik Ücreti Ne Kadar?

iddaa bayilik alma şartları bayilik almak isteyenler için oldukça ağırdır. İddaa ilk önce sizden 250 metre yakınında iddaa bayi olmayan bir yerden dükkan tutmanız gerektiğini söylemektedir. Ayrıca 25.000 TL teminat istemektedir.  Ayrıca iddaa sizden belirli bir miktar da makine ücreti almaktadır.  İddaa bayi açmak ne kadar karlı bir iş olsa da aslında çok meşakkatli iştir. Özelikle iddaa nın ağır şartlarının hepsinin yerine getirmeniz gerekmektedir. En ufak pürüzde bayilik anlaşmanız fes edilmektedir.

BeğenmedimBeğendim (-1 Oyunuz, 1 votes)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat