Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa Üst Bitecek Maçlar Nasıl Belirlenir ?

İddaa Üst Bitecek Maçlar Nasıl Belirlenir?
İddaa üst bitecekler maçlar günlük olarak sitemizde yer almaktadır. İddaanın açıkladığı günlük üst bitecekler maçların listesine göre iddaa kuponlarınızı yapabilirsiniz. Aslında geçmişe yönelik maçları iyi şekilde takip ederek maçın üst veya alt biteceğini kendiniz belirleyebilirsiniz.

Bazı sitelerde ve bazı iddaa kuponu paylaşan sitelerde güncel ve günlük olarak üst bitecek maçların yüzdesine göre hesaplanmaktadır. Sizde sitemizi yakından takip ederek üst bitecek maçları öğrenebilirsiniz. Temel olarak üst bitecek maçlar aslında geçmişe yönelik skorları hesaplayarak maçta çoklu gol olacağını az çok sizde maçları takip ederek anlayabilirsiniz.

Günlük Olarak İddaa’ da Üst Bitecek Maçlar
Günlük olarak yayımlanan İddaa bültenlerinde yayımlanan maçların üst mü yoksa alt mı biteceğini hesaplamak için belirli başlı bilginiz olması gerekmektedir. Bazı karşılaşmaların üst biteceği eski maçları analiz ettiğiniz zaman üst bitecek maçlar günlük olarak iddaa yorumcuları tarafından internet sitelerinde ve gazetelerde paylaşılmaktadır. Bazı iddaa yorumcuları sadece üst bitecek maçları paylaşmaktadır bunun nedeni ise maçları iyi analiz etmeleridir.

Bir diğer şeylerden bir tanesi de programsal hesaplamadır. Bilgisayar programının hesaplarına göre üst bitecek maçların yüzdesine göre çıktısı verilmektedir. Yani Beşiktaş Galatasaray maçı %75 üst bitecektir. %75 ihtimalini göze alarak bunu kuponunuza eklerseniz kuponunuzun tutma ihtimali her zaman daha yüksek olur ve iddaa ‘dan güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

BeğenmedimBeğendim (+1 Oyunuz, 1 votes)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat