Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa Vip Nedir

İddaa vip gruplar üzerinden paylaşılan yüksek oranları maçlar vip maçlar olarak nitelendirilmektedir. Ünlü maç analizcilerinin maçları iyi derecede analiz edip vip gruplar üzerinden iddaa sevenler ile paylaşmaktadır. Bu gruplardan faydalanmak için o gruplara dahil olmanız gerekmektedir. Eğer bu gruplara üye olursanız paylaşılan tüm maçlardan sizde faydalanabilirsiniz. İddaa Vip kısaca bu anlama gelmektedir.

İddaa Vip Grup Ne İşe Yarar

İddaa Vip Nedirİddaa vip gruplar kısaca banko maçları paylaşan facebook gruplarıdır. Bu gruplardaki ünlü iddaa yorumcuları maçlarını bu gruplar üzerinden paylaşmaktadır. Bu facebook grupları bazen ücretsiz olup bazen de ücretli olabilmektedir. Bunun için sayfa sahibi veya vip grup sahibi ile iletişime geçerek ücretini yatırarak gruplara katılabilirsiniz. Fakat bizim tavsiyemiz bu gruplara üye olmadan kendi maç analizlerinizi kendiniz yaparak iddaa üzerinden para kazanabilirsiniz. İddaa oynarken tek dikkat etmeniz gereken şey maçların analizidir. Eğer maçları iyi analiz edemiyorsanız iddaa ‘dan kupon tutturmanız tamamen şansa kalacaktır.

İddaa Vip Üyelik Nasıl Yapılır?

İddaa vip üyelik resmi olarak bulunmamaktadır. Fakat facebook ve çeşitli sosyal paylaşım siteleri üzerinden açılan iddaa vip bölümlerinde banko maçlar yayınlanmaktadır. Bu banko maçları sayfa sahibi yada grup sahibi paylaşmaktadır. Maçların analizlerini çıkartarak size maçları sunmaktadır. Fakat bu sayfa ve grupların gerçekleri kadar sahteleri bulunmaktadır. Bu sahte gruplar üzerinden çoğu insan mağdur olmaktadır. Bundan dolayı bu tarz şeylere kesinlikle ücret yatırıp üyelik almayın. Sizden maç karşılığında ücret isteyen kişilere kesinlikle itibar etmemenizde yarar vardır. Çünkü karşınızdaki kişi dolandırıcı olma ihtimali bulunmaktadır.

İddaa Vip Maçlar Hangileri?

İddaa vip grupları üzerinden paylaşılan maçlar maçın oynanacağı saate çok yakın bir saatte paylaşılmaktadır. Bunun nedeni başka kişilerin maçları başka yerlerde yayınlamasından dolayı sayfa ve grup sahipleri bu şekilde önlem almaktadır. Son derece titizlik ile analiz edilen maçları gruplar ve sayfalar üzerinden ücretli bir şekilde paylaşan herkese güvenmeyiniz. Güvenilir olduğunu anlamak için mutlaka grup veya sayfa sahibinden güven maçı istemenizi önermekteyiz. Güven maçı tutarsa dilerseniz ücretli bir şekilde üyelik hesabı açmayı deneyebilirsiniz.

İddaa Vip Gruplara Üye Olmak

İddaa vip gruplara üye olmak için sizden belirli bir miktar ücret talep etmektedir. Bu ücreti yatırmanız halinde sizi grubuna dahil etmektedir. Ücreti yatırmanız zaman ücretsiz ve oranları düşük olan maçları sayfa üzerinden temin edebilirsiniz. Fakat bir üst makalemizde belirttiğimiz gibi bu tarz sayfalara yüksek miktarlarda ücretler göndererek üye olmayınız. Sadece kesinlikle güvendiğiniz iddaa vip grubuna üye olmanızı tavsiye ediyoruz aksi durumda büyük bir maddi kayıplar verebilirsiniz.

 

BeğenmedimBeğendim (Henüz Değerlendirme Yok)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat