Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa’da Limit Nedir

İddaa’da limit kavramı birçok şey için kullanılmaktadır. Ödeme limitleri, Alt / üst limitleri, basketbol limitleri gibi limitler bulunmaktadır. İddaa’da limit kavramı, üst sınır anlamında kullanıldığından dolayı herhangi bir iddaa teriminin üst sınırını betimlemek için kullanılmaktadır.

  1. İddaa’da Ödeme Limiti Nedir?

İddaa’da ödeme limiti 2004 yılından bu yana 500.000 TL olarak belirlenmiş olup, bugünde halen bu şekilde uygulanmaktadır. Yani ne kadar yüksek oranlı kupon yaparsanız yapın. 500.000 TL üzerinden bir ödeme alamayacaksınız. Bu yüzden iddaa kuponlarında bu orandan yüksek yapmak için fazladan maç eklemeniz gerekmez.

  1. İddaa’da Alt / Üst Limitleri Nedir?

İddaa’da genel olarak alt / üst limitleri, 2,5 gol üstü veya altı olarak hesaplanır. Bunun dışında 1,5 / 3,5 limitleri de kullanılmaktadır.

İddaa’da Basketbol Limiti Nedir?

Basketbol maçlarında maç yapan takımlara sabit bir üst ve alt oranı olmamasından dolayı, maç yapan takımlara göre belirlenen bir limit vardır. Bu limit, 130 basket olabileceği gibi 200 basket gibi rakamlarda da olabilmektedir.

BeğenmedimBeğendim (Henüz Değerlendirme Yok)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat