Reklam Alanı 2
İddaa Siteleri
Güvenilir İddaa Siteleri Listesi

İddaa’da X Nasıl Oynanır

İddaa’da X simgesi, beraberlik anlamında kullanılmaktadır. Yani, X=0 diyebiliriz. Bazı durumlarda iddaa oyuncuları riskli olduğunu düşünerek maçlara X oynamaktan çekinmektedirler. Ancak bir gerçek var ki oda X sonucunun 1 veya 2 sonucuyla aynı şansa sahip olduğudur. Yine de birçok iddaa oyuncusu kuponların X sonucu yazmaktan çekinmekte ve bu sonucu sürpriz gibi algılamaktadır.

İddaa’da X Nasıl Oynanır?

İddaa’da X Nasıl Oynanırİddaa’da X sonucu oynamak için web sitelerinde X kolonunun altında bulunan oranı işaretlemek yeterlidir. İddaa kuponlarında ise X = 0 olarak oynanır. Yani maç kodunu girdikten sonra MS kolonunda bulunan 0 işaretlenerek oynanmaktadır.

İddaa X1 Ne Demektir? X1 Nasıl Oynanır?

İddaa’da X1 kavramı ev sahibi galibiyeti ve beraberlik sonuçlarının birlikte verildiği bahis türüdür. X1, 2 farklı şekilde oynanabilmektedir. Çifte şans olarak X1 ve Açık oynayarak X1.

Çifte şans olarak X1 oynadığınızda misli değeri değişmez ancak oynadığınız maçın oranı daha düşük olacaktır. Açık olarak X1 oynadığınızda ise misli olarak 2 katını ödersiniz ancak ev sahibi galibiyetinin oranını, hem de beraberlik oranına ayrı iddaa yapmış olursunuz.

İddaa X2 Ne Demektir? X2 Nasıl Oynanır?

İddaa’da X2 oynadığınız bir maça hem beraberlik, hem de Deplasman galibiyeti vermiş olursunuz. X2’de aynı X1’de olduğu gibi hem çifte şans olarak hem de açık olarak oynanabilmektedir.

İddaa kuponunda MS bölümünden hem 0, hem de 2’yi işaretlemeniz yeterli olacaktır. Eğer çifte şans oynamak isterseniz aynı kolonda bulunan ‘’Ç’’ kutusunu işaretlemeyi unutmamanız gerekir.

BeğenmedimBeğendim (Henüz Değerlendirme Yok)

Sende Yorumunu Kat!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
İddaa Kupon Sorgulama
İddaa Kupon Sorgulama

Yapmış olduğunuz kuponu artık internet üzerinden bayiine gitmeden hızlı bir şekilde sorgulama yapabilirsiniz. İnternet üzerinden iddaa bilet sorgulama yapmak için...

Kapat